השירות שלנו

דוברות

על תפקיד הדובר מוטלת אחריות רבה בשמירה והגנה על המוניטין והתדמית של הארגון אותו הוא מייצג. הדובר מחוייב ברטוריקה מעולה, בחדות ומהירות תגובה. הוא נדרש לספק הודעות ותגובות שישמרו על האינטרס של הלקוח, תוך התחשבות בזירה התקשורתית, בדעת הקהל ובדינמיקת היחסים בחברה הישראלית. זאת על מנת שאתם תוכלו לישון בשקט.

 

תפקיד הדובר הינו תפקיד בעל חשיבות מכרעת וטומן בחובו מורכבות רבה. התפקיד מחייב קור רוח, תושייה וגמישות מחשבתית. על הדובר להיות בקיא בנבכי דעת הקהל, בדינמיקת היחסים בחברה הישראלית ובזירה התקשורתית, לרבות מגמות כלכליות וחברתיות. מוטלת עליו אחריות להיות בזמינות מלאה בכל שעות היממה, להכיר את נקודות החולשה באמצעי התקשורת על מנת לספק את מטריית ההגנה המירבית עבור הלקוח.

הקמה וניהול רשתות חברתיות

בימנו יחסי ציבור המסורתיים חייבים להיות משולבים יחד עם אמצעי תקשורת נוספים, בהם ערוצי המדיה החברתית באינטרנט, אשר הינם זרוע חשובה במאמצים השיווקיים. הרשתות החברתיות מהוות כיום "גל שני", משלים ומתמשך לפרסום שלכם באמצעי התקשורת המסורתיים (טלוויזיה, רדיו, ועיתונות).

צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם, להקים, לנהל ולתפעל את הרשתות החברתיות עבורכם. אנו נבנה לארגונכם תכנית כוללת שתתאים לאופי הארגון שלכם ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, טוויטר ויוטיוב),  תוך יישום פתרונות יצירתיים שימקסמו עבורכם את המשאבים שיש לפלטפורמות החברתיות להציע על מנת לייצור חשיפה מרבית ונוכחות חיובית לארגון שלכם. 

 

צוות המשרד מפעיל ללקוחותיו את ערוצי המדיה החברתית בהתאם לקונספט העיצובי של הארגון. התפעול כולל יצירת תוכן, פרסום פוסטים על בסיס קבוע, ניטור תגובות והודעות של קהל הגולשים ומתן מענה הולם. 

יחסי ציבור

אנו מאמינים גדולים בכוחה של הידיעה העיתונאית וביכולתה לקדם את הארגון שלכם. לשם כך, אנחנו נעזרים בקשרים ההדוקים שרכשנו במהלך השנים עם העיתונאים השונים בעיתונות המודפסת, באינטרנט, ברדיו ובטלוויזיה. זאת על מנת שתזכו לחשיפה מרבית באמצעי התקשורת השונים באמצעות ראיונות בטלוויזיה ובאמצעות כתבות שנוגעות לארגון שלכם ושישולבו בעיתונות המודפסת ובאינטרנט.
 
במסגרת יחסי הציבור אנו פועלים עבורכם בדרכים הבאות: מפרסמים מידע לעיתונות בנוגע לתכניות חדשות, פעילויות ופרויקטים, מקיימים ארועים מחוללי תקשורת ומסיבות עיתונאים, כותבים עבורכם מגוון טורי דעה אישיים ואקטואליים ומשלבים אותם באמצעי התקשורת המובילים ועוד.   

ניהול משברים

תקלה פתאומית בפס הייצור, לקוח מאיים להכפיש אתכם בתקשורת, פגם במוצר או לקוח אסרטגי שמאיים לעזוב. כל ארגון, חזק ומבוסס ככל שיהיה, נתון למצבי משבר. משבר הקוטג' והסיליקון בתנובה הן רק דוגמאות על קצה המזלג. החשוב ביותר הוא שברגעים אלו הגורם המקצועי ביותר יהיה שם עבורך.

 

בשעת משבר אנו דואגים לפעול במהירות שיא באמצעות הכלים המשפטיים והתקשורתיים העומדים לרשותנו על מנת ולמזער ככל האפשר את מידת הנזק, ופעמים רבות אנו אף מונעים לחלוטין את הפרסום הפוגעני העתידי באמצעי התקשורת. לשם כך אנו נעזרים בקשרים הדוקים מאוד עם הגורמים הבכירים במערכות התקשורת השונות, המאפשרים לנו למזער את הנזק התקשורתי והפגיעה במוניטין שלכם למינימום האפשרי.

בנוסף לכך, המידע המדוייק שברשותנו בנוגע לתהליכי העבודה במערכות התקשורת השונות וידיעת הפרצות המשפטיות הקיימות במערכות העיתונים מאפשרים לנו לצמצם בשבילך את מידת הנזק.

עריכה וכתיבת תוכן

עריכה וכתיבת תוכן למידעונים למוסדות ציבור, תכנים לניוזלטרים ואתרי אינטרנט, חומרים לעמותות וגופים ציבוריים ועוד.

אז למה אנחנו?

אקטיביות בלתי פוסקת

אנו משתמשים בשיטת עבודה ייחודית בה אנו דואגים "לשאוב" את המידע מלקחותינו באמצעות תשאול רציף ויומי בנוגע לפעולות ושירותים חדשים הניתנים בחברה. לאחר מכן, אנו דואגים לערוך ולשכתב את התייחסותכם לכדי כתבות וטורי דיעה מגובשים או לצורך פרסום הכתבות של תחומי הפעילות שלכם. כך אנו נוהגים גם בהתנהלותנו היומית מול העיתונאים.

אנו לא מחכים לפנייתם אלא מציפים אותם מדי יום במגוון רעיונות רבים לכתיבת כתבות הנוגעות לתחומי העיסוק של לקוחותינו ובתמורה אנו משלבים באותן כתבות את לקוחותינו.

יתרון יחסי

אנו מאמינים כי רק יח"צנים שצמחו מעולם העיתונות מבינים כראוי את צרכי העורכים, הכתבים והמפיקים באמצעי התקשורת השונים. הידע הרב שצברנו במהלך השנים בעבודה כעיתונאים מקנה לנו יתרון בולט בתחום יחסי הציבור על פני משרדי יח"צ אחרים.

הקשרים הענפים שפיתחנו בתחום והבנת צרכי הכתבים בתוכניות הרדיו והטלוויזיה מקלים מאוד על עבודתנו היומית. ידיעת זמני הסגירה המדוייקים במערכות העיתונים, הכרת אנשי המפתח בתחום, כל אלו מאפשרים לנו למקסם בצורה מרבית את כמות הפרסומים בעיתונים למען לקחותינו.

לקוחותינו כמומחים

מעבר לעבודת השגרה, אנו דואגים לפרסם את לקוחותינו כמומחים בשדה הפעילות שבו הם עוסקים. כך אנו דואגים לשלב את הלקוחות במסגרת מדורים מקצועיים, בטורים אישיים קבועים בעיתונות מקצועית וכלכלית ובראיונות בפינות מומחים בטלוויזיה וברדיו.

 

כך, אנו ממצבים את לקוחותינו כמובילי דעה בנושאים חדשותיים אקטואליים שעומדים לסדר היום הציבורי.

יוזמה בלתי פוסקת

בתפישתנו אנו לא מחכים לפניית העיתונאי, אלא מספקים לו מדי יום רעיונות יזומים לכתיבת כתבות. בתמורה לכך הוא משלב את לקוחותינו כיועצים ומומחים בכתבות המתפרסמות.