אודותינו

"בלומברג תקשורת" מספק לחברות וארגונים שירותי דוברות, יחסי ציבור, ייעוץ אסטרטגי ושירותי לובינג. אנו רואים בליווי צמוד ואישי של לקוחותינו תנאי הכרחי להצלחה לאורך זמן. אנו מתמחים במתן שירותים לחברות וארגונים בהם מוסדות חינוך, מלכ"רים, משרדי עריכת דין, רשויות מקומיות וחברות נדל"ן. בניגוד למשרדי יח"צ אחרים ההתמחות שלנו מתמקדת במספר מצומצם של תחומים על מנת שההתמקצעות שלנו וההיכרות שלנו עם אנשי המפתח בתחומים אלו תהיה מעמיקה ומירבית. אותה היכרות מעמיקה שרכשנו במהלך השנים בתחומים ממוקדים אלו תמצב אתכם כמובילים בשדה העיסוק שלכם, והחשוב מכל- תקנה לכם ערך ייחודי ושקט נפשי על מנת שאתם תוכלו להתמקד בתחומי הליבה שלכם.

יוזמה ואקטיביות
גמישות ודינמיות
ידע משפטי
קשרים ענפים
ניסיון והכרת המערכת התקשורתית
זמינות 24/7

למה אנחנו?

מי אנחנו?

שימרית חזן

יועצת תקשורת

שימרית.png

בעלת תואר ראשון (LLB) מאוניברסיטת ת"א ותואר ראשון (Bsc) בביולוגיה בהצטיינות מאוניברסיטת ת"א, עשתה את ההתמחות במשרד עורכי הדין שוב ושות', ממשרדי הנדל"ן המובילים בישראל.

במסגרת עבודתה במשרד שימרית אחראית על הקשר הרציף עם לקוחות החברה והעיתונאים. כמו כן, היא אמונה על כל נושא כתיבת התוכן הכולל: הודעות לעיתונות, כתיבה ועריכת מידעונים למוסדות ציבור, כתיבה ועריכת תכנים לניוזלטריים ואתרי אינטרנט, ניסוח ועריכת חומר משפטי לעמותות וגופים ציבוריים הנמנים עם לקוחות החברה ועוד.

מיטל הרץ

יועצת תקשורת

DSC_6437.JPG

מיטל היא בעלת תואר הנדסאי בתקשורת אינטראקטיבית, ומעצבת גרפית לדפוס ולמדיה, בעלת תואר ראשון (B.A.) בתקשורת, עיתונאות ומזרח תיכון מאוניברסיטת אריאל, וסטודנטית לתואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת תל-אביב. לפני הצטרפותה למשרד, עבדה כרכזת תקשורת שיווקית באוניברסיטת אריאל, ניהלה קמפיינים פרסומיים במגוון תחומים, כתבה והפיקה תכנים שיווקיים. במקביל לכך שימשה כדוברת ארגון 'ישראלים'.

במסגרת תפקידה במשרד אמונה מיטל על דוברות ויחסי ציבור של לקוחות שונים, וכן עוסקת בתחומי הגרפיקה והמיתוג של המשרד.

נתנאל אנגסטרייך

יועץ תקשורת

נתנאל א.jpeg

נתנאל הוא בעל תואר ראשון (B.A) בתקשורת וניהול מאוניברסיטת אריאל בשומרון. לפני עבודתו במשרד ערך והגיש בתוכנית ב'ראש צעיר' של 'קול ישראל'.

במסגרת עבודתו במשרד אחראי על מערך הדוברות והיח"צ של לקוחות שונים. אוהב מאוד לשחק כדורסל (וגם לראות), לטייל ולכנס פרלמנטים פוליטיים עם חברים.

אריק בלומברג

מנכ"ל

בעל תואר ראשון (B.A) בתקשורת ציבורית ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני (M.A) בלימודי משפט מאוניברסיטת בר אילן. שימש במשך שנים ארוכות כעורך וכתב פוליטי ברשת העיר (רשת שוקן) ובעיתון מעריב.

במסגרת תפקידו אמון על הניהול השוטף של המשרד, אסטרטגיה וניהול מוניטין של לקוחות המשרד, פיקוח על העובדים, גיוס וקשרי לקוחות.

נתנאל אריאל

יועץ תקשורת

נתנאל אריאל.jpeg

נתנאל שימש 3 שנים כיועצו של שר הבינוי והשיכון, ביצע קמפיינים תקשורתיים ארציים בנושאים פוליטיים וציבוריים, ולקח חלק בשתי מערכות בחירות של מפלגת הבית היהודי. מסיים בימים אלו בהצטיינות יתרה תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים (וכלכלה) במרכז האקדמי לב ובוגר בית הספר "עובדה" לתקשורת מעשית- בהצטיינות. במסגרת תפקידו במשרד עוסק נתנאל בתחומי הכלכלה, נדל"ן וחינוך, זאת לצד קמפיינים ציבוריים-פוליטיים, ויצירת ותחזוק תדמית חיובית עבור הלקוחות. יועץ התקשורת של זוכה פרס ישראל אלוף במיל' דורון אלמוג.

בין לבין אוהב לטייל ולנווט, 'פריק' של Escape room, שר הטבעות וStar Wars.

איציק כהן

יועץ תקשורת

איציק כהן.jpg

איציק הוא בעל תואר ראשון (B.Aׂ) בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן, וסטודנט לתואר שני במדיניות ציבורית במסגרת תוכנית 'צוערים לשלטון המקומי'. במסגרת עבודתו במשרד אחראי על מערך הדוברות והיח"צ של לקוחות שונים. בעל ניסיון בהובלת קמפיניים, בין השאר בבחירות שנערכו בעריית ירושלים וטקס "זוכרים" לחללי מערכות ישראל.  אוהב לטייל, לקרוא ולנהל דיונים פוליטיים. 

ראובן הכהן

יועץ תקשורת

ראובן הכהן.jpeg

ראובן הוא בעל תואר ראשון (B.Aׂ) במנהל ומדיניות ציבורית. לפני הצטרפותו למשרד, עבד בתפקיד מנהלי בלשכת ראש הרשות לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה והיווה חוליה מקשרת בין הדרגים הניהוליים השונים. לאחר מכן, עבד בדוברות מטה משרד החינוך שם היה אמון על מענה לפניות גופי תקשורת, תדרוך והכנת חוות-דעת למנכ"ל המשרד על נושאים העומדים על סדר היום התקשורתי, חיבור יוזמות לכלי תקשורת ועיצוב אסטרטגיה תקשורתית. במקביל לתפקידים אלו שימש כדובר ארגון 'ישראלים' (ירש את מיטל בתפקיד).
חובב מוזיקה אנדלוסית, מכור לים, מבשל וקורא ספרים מכל הבא ליד.