לקוחות מספרים

הילה שי וזאן, מנהלת מחלקת דוברות ויח"צ המרכז האקדמי לב

לאריק בלומברג וחברת בלומברג היקרים, לאחר תקופה ארוכה של עבודה משותפת רצינו להביע את הכרת תודתנו על העבודה המקצועית מהמעלה הראשונה שאתם מבצעים עבורנו במרכז האקדמי לב. הליווי האישי והצמוד ע"י גברת שמרית חזן, הכתיבה הרהוטה ומספר האייטמים הרב שאתם דואגים לקדם עבור המרכז באופן שוטף ויסודי ללא כל צורך מצדנו לעקוב או ללחוץ, ראויים להערכה רבה. שותפותכם בתהליכים מרכזיים בארגון כמיתוג מחדש, תכניות התייעלות וניהול משברים תרמו למרכז רבות וסייעו לו לעבור מצבים מורכבים ומוצלחים כאחד. אנו שמחים לעבוד אתכם ומאחלים להמשך עבודה פורייה ומקצועית יחד. יישר כוחכם.

פרופ' אבי לוי, נשיא מכללת חמדת הדרום לחינוך

ממליץ בכל לב על משרד בלומברג תקשורת - זמינות גבוהה ביותר בכל שעות היממה, יחס חם ותומך, יצירתיות, אפקטיביות בפרסום, והכי חשוב- לאחר שנים רבות של ניסיונות עם משרדים אחרים, סוף סוף מצאתי משרד שיוזם ללא הרף ומחפש כל העת תכניות וסיפורים מעניינים, והכי חשוב- אני לא צריך לכתוב דבר בעצמי ומקבל את המעטפת התקשורתית המלאה. בקיצור: משרד יועצי תקשורת מהרמה הגבוהה ביותר.

שלמה בנימין, מנכ"ל מנהלת אזורי התעשייה בפ"ת

ברצוני להביע את הערכתי לפעילותו המקצועית של משרד "בלומברג תקשורת" בטיפולו בשירותי הדוברות והיחצנות למינהלת אזורי התעשייה בפתח תקווה. המשרד עושה עבודתו נאמנה, באופן מקצועי ונעים ומספק לנו דרכים רבות ומגוונות לייעול הניראות וחיזוק המוניטין שלנו בתקשורת ועל כך הערכתי ותודתי.

 פרופ' יחיאל פריש, נשיא מכללת שאנן לחינוך בחיפה

משרד בלומברג תקשורת מספק למכללתנו שירות של יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי בשלוש שנים האחרונות. בלומברג ניחן ביחסי אנוש מעולים ובמסגרת השירות שמספק לנו המשרד אנחנו זוכים לייצוג נכבד באמצעי התקשורת השונים לרבות עיתונות מודפסת, אינטרנט,טלויזיה ורדיו. הכתבות מתפרסמות תוך שמירה הדוקה על ערכיה הדתיים והחברתיים של המכללה. אני ממליץ בחום לכל המעוניין על שירותיו של בלומברג ומאמין שיפעל בדרך זו גם במקומות אחרים.

לעונג הוא לי להמליץ על משרד בלומברג תקשורת המשמש כמשרד הייעוץ של סמינר הקיבוצים בארבע השנים האחרונות. הצטרפות בלומברג תקשורת שינתה לחלוטין את הניראות של עשייתו החינוכית באמצעי המדיה השונים. לכל יועצי התקשורת הקודמים עמם עבדנו והיו רבים כאלה היה משפט קבוע לגבי רוב המידע שהעברנו להם: "זה לא מעניין" "אי אפשר לעשות מזה כתבה" ועוד משפטים מהסוג הזה. העבודה עם בלומברג תקשורת הוכיחה לנו שאפשר גם אחרת: פתאום הכל הפך להיות מעניין, רלוונטי, אקטואלי, והתחילו לצוץ כתבות בכל אמצעי המדיה: רדיו, עיתונות כתובה, כתבות באינטרנט וטלויזיה.
מנכ"ל בלומברג תקשורת, אריק בלומברג הינו "אמן" ביחסי אנוש. הוא מצליח ל"גייס" את המרצים ולהפוך אותם לשותפים לעבודתו. הוא יודע ללחוץ כשצריך, יודע "לשחרר" כשהדבר נחוץ. בדרך זו הוא הצליח למצב אותנו במקום מכובד בתחומי עיסוקינו. כיום – כתבים יודעים לפנות אלינו ישירות, וזאת תודות לעבודת הנמלים שנעשתה ונעשית באמצעות "בלומברג תקשורת". לסיכום: במהלך ארבע השנים האחרונות מלווה אותנו משרד "בלומברג תקשורת" במסירות ובמקצועיות רבה בעבודת יחסי הציבור. יחסי הציבור כוללים עשרות כתבות חודשיות בנושאי חינוך הנוגעים לתחומי ההתמחות של סמינר הקיבוצים. במהלך עבודתו עם הסמינר, פיתח המשרד יחסי גומלין מצוינים עמי ועם שאר עובדי הסמינר, לרבות מנהלי המרכזים המקצועיים והמרצים השונים במכללה. המשרד מהווה שותף מלא לתוכניות אסטרטגיות שונות בתחום החינוך. זו דרכו, ובטוחה אני שכך יעשה גם במקומות עבודה אחרים.

ד"ר מירי רוזנבוים, מנהלת אקדמית סמינר הקיבוצים

אריק והצוות מצטיינים בהקשבה, חשיבה יצירתית ומעל הכל שירות זמין מהיר ואיכותי. 

נתן קנדלר, מנהל חרדים באקדמיה ידידות טורונטו

ישראל ליבמן, מנכ"ל עמותת מקימי-השער לכלכה נבונה

הצוות של בלומברג תקשורת בראשות אריק בלומברג ניחן בהקשבה, טיפול מסור ואישי, באקטיביות וביוזמה בלתי פוסקת וביכולת להניע תהליכים תקשורתיים בצורה מהירה, תוך חיבור קבוע לכלל אמצעי התקשורת. אנשי המשרד יודעים ברמת אמנות כיצד למנף את מועדי השנה ונושאים אקטואליים שעומדים לסדר היום על מנת לשלב את מקימי בכתבות השונות, אם בפרשנויות בנוגע לדו"ח העוני, אם בטיפים שונים בנוגע להתנהלות משפחות לקראת החגים ועוד ועוד. לאחר ניסיונות רבים מול משרדי יח"צ אחרים אני מרגיש שסוף סוף הגעתי למקום הנכון, ויכול לומר בפה מלא שאני ממליץ באופן אישי ובחום על המשרד. בקיצור, מי שייקח ירוויח בגדול.

כמנהל שיווק של המכללה האיזורית כנרת בעמק הירדן אני מודה וממליץ על משרד יחסי הציבור של אריק בלומברג. אריק ואנשי הצוות שבמשרדו מספקים שירות אישי, מקצועי, חם ונאמן  מעבר למצופה. יחסי הציבור של המכללה אשר באים לידי ביטוי ברדיו, בעיתונות ובאינטרנט מהווים מרכיב חשוב ומשמעותי בגידול במספר הסטודנטים. המרדף אחר מידע מעניין ואטרקטיבי במכללה המשולב עם ניסיון עבודה מול המדיות  התקשורתיות השונות  מאפשרים לשם המכללה להתנוסס בכל שבוע מחדש עם ידיעות שמחזקים את שמה הטוב ומאפשרים לי כמנהל שיווק ליידע את הציבור בנעשה בתוך הקמפוס. למרות היותי לקוח אחד מיני רבים שמקבלים שירות ממשרד היח"צ של אריק בלומברג אני נהנה מיחס אישי וממקצועיות שמראה את תוצאותיה.

אייל חברבר, סמנכ"ל שיווק מכללה אזורית כינרת

לאריק בלומברג וכל צוות משרד "בלומברג תקשורת". תודתנו על עבודה משותפת ומושקעת שנעשית עבורינו, עם התאטרון הרפרטוארי "אספקלריא". מסירותכם ונכונתכם תמיד לעזור ולסייע, ובעבודתכם המקצועית והיסודית, הצלחתם רבות במיתוגו של התאטרון, וזכינו לחשיפה מרשימה בקרב המגזר הדתי. גרמתם במיישרין ובעקיפין לקהל רב לבוא ולצפות בהצגות התאטרון, ובכך לממש את חזון התאטרון- להצמיח ולהנחיל תרבות יהודית. הרבה תודה והרבה הצלחה, נשמח להמשיך ולשתף פעולה גם בעתיד, ולהמליץ על משרדכם ללקוחותכם הפוטנציאלים. "מלאכת מחשבת של השילוב בין היחיד והכלל, היא אבן יסוד באמונת ישראל אשר תורתנו בנויה עליה. תורתנו הקדושה בונה את היחיד והיחד, הפרט והכלל, בשילוב ובבניין מפליא. היחיד לא ייבנה אלא אם ייצא מאנוכיותו וירגיש עצמו כחלק מהכלל. והכלל בונה את מסגרותיו - לתת לכל יחיד את האפשרות להוציא מהכוח אל הפועל את כישוריו של כל פרט ופרט".  (הרב חנוך בן פזי)

חגי לובר, מנכ"ל התיאטרון הרפרטוארי אספקלירא

כרמי רונן, מנהל עמי אולפני גיור מבית אור עציון

לאחר תקופה משמעותית בעבודה עם בלומברג תקשורת בקידום יחסי ציבור, אני מתרשם שיש כאן צוות מהבכירים והמוכשרים בתחומו. עם הרבה השקעה, עד לפרטים הקטנים, יסודיות מיוחדת הראויה להערכה, והבנת השטח על כל היבטיו, אנשי המשרד הצליחו לקדם את אולפני עמי ולהביא אותם לתודעה של אלפי לקוחות פוטנציאלים חדשים במגוון ערוצי תקשורת ועל כך מגיע להם שאפו.