לקוחותינו בתקשורת

במקום לבזבז כסף בעוד קניון, אתם מוזמנים לצאת לטיול בעקבות מנהיגי המדינה. כתבה חינוכית ומעניינת על פרויקט הטיולים הייחודי של 'אשכולות' פורום מרכזי סיור ותודעה ישראלית 

האדישות מכשילה את רוב הסטארטפים- טור של אחד היזמים במרכז האקדמי לב

'אליצור עירוני יהודה' כתבה על קבוצת הכדורגל הראשונה של מתיישבי הר חברון                                                                                     

"ותודה להוריי"- כתבה על נוצרייה בת 12 שהשתתפה בגמר תחרות דרשות ארצית שנערכה ביוזמת חל"ד הפועלת במסגרת "זהות"- איגוד המרכזים לזהות יהודית.                                                                                       

 

 

כתבה על חגיגות סדר פסח של מתגיירים ב'עמי אולפני גיור' 

גם בנות צריכות לחלום על מדע - טור של סטויארט הרשקוביץ, סגן נשיא המרכז האקדמי לב

כתבה מאתר nrg על מיזם חותם (חברה, תורה ומדע) - מיזם חדש שמספק מידע הלכתי ופסקי הלכה בתחומים שונים על ידי מכוני מחקר תורניים ומקצועיים הנחשבים למובילים ולבעלי סמכות הלכתית בקרב קהלים וקבוצות אוכלוסייה רבות בישראל.                                                                                      

הסייח שעתיד להתגייס לשורות המשטרה. כתבה על מגמת המשטרה בכפר הנוער הודיות- הכוללת בין השאר לימודי סוציולוגיה וקרימינולוגיה, קורס פרשות, קורס כלבנות, סיורים לימודיים במתקני המשטרה והכשרה לפעילות במשמר האזרחי. 

לקראת יום הצמחונות הבינלאומי מור דואני, דיאטנית קלינית, נטורופתית ומרצה בכירה בבית הספר לרפואה משלימה במכללת סמינר הקיבוצים, בראיון לתכנית "אסיפת הורים" בערוץ 2 על תופעת הצמחונות בילדים.מה חשוב לשלב בתפריט שלהם, האם ההתפתחות שלהם עלולה להיפגע ועוד. 

ראיון לעיתון מודיעין NEWS עם פרופ' חיים סוקניק נשיא המרכז האקדמי לב ושי גלבוע מנכ"ל המוסד. על שילוב חרדים צעירים באקדמיה, ופרויקטים מובילים דוגמת פיתות תרופה לסרטן שנמצאת בשלבי ניסוי בבני אדם, וקריאת תיגר על תורת היחסות של אינשטיין.

כתבה מתוך אתר וואלה על סיפורן של נשים חרדיות לשעבר שלאחר תהליך ארוך מול דייני בתי הדין מאבדות את אמונת החכמים והאלוהים שהרבנים כביכול מייצגים.  

 

כתבה הוסטל לנשים דתיות-לאומיות עם צרכים מיוחדים בקבוצת יבנה שבמועצה אזורית חבל יבנה  

מאמר דעה מתוך עיתון ישראל היום של מנכ"ל אשכולות צחי דיקשטיין, בנושא שמירה על שגרת טיולים גם בשעת חירום

הקפות שניות בכפר הנוער הודיות - מאות ניצולי שואה השתתפו בחגיגות שמחת תורה בכפר הנוער שממוקם בגליל התחתון

חמש יחידות של בשורה לישראל - שי גלבוע מנכ"ל המרכז האקדמי לב מסביר במאמר דעה בדה מרקר מדוע הרפורמה של שר החינוך החדש נפתלי בנט היא ברכה למדינה

לקורבן הבא לא תשנה הסמנטיקה - איתי גרנק מנכ"ל ארגון זהות מסביר איך מתנפצת לה במהירות אשליית הנורמליות של תושבי המרכז 

דעה של ד"ר רונן שובל, יו"ר המועצה האקדמית למדיניות לאומית על חוק העמותות, פרסום באתר וואלה

70% מחרימים עסקים של ערבים ישראלים, אחוז דומה תומך בטרנספר - ולא פחות מ-85% מאמינים שערביי ישראל הם סכנה קיומית: סקר שערך מכון "מסקר" המתמחה במגזר הדתי, חושף שבר ואיבה בין היהודים הדתיים למגזר הערבי-מוסלמי. פרסום באתר YNET

כתבה מצולמת על פרויקט הודל'ה של כפר הנוער הודיות. תלמידי הכפר מספרים בריאיון למהדורה הצעירה על חשיבות הפרויקט החינוכי-חברתי ועל החיים בכפר. 

גל הטרור משפיע באופן ישיר על התיירות בכל חלקי הארץ, אבל ביהודה ושומרון חלה ירידה חדה שפוגעת אנושות במקומות עבודה - שחלקם כבר סגרו את שעריהם. בראיון לאולפן ynet סיפר מנכ"ל אשכולות צחי דיקשטיין על הקושי שחווים מרכזי תיירות באזור, הפעולות הנעשות לשיפור המצב והקמפיין האופטימי לעידוד התיירות למרות הטרור